Hakkımızda

BÜYÜTMEK İÇİN GÖRSELİN ÜSTÜNE TIKLAYIN

2000'li yılların başından itibaren, yaptığımız Ar-ge çalışmaları ve teknolojik geliştirmelerle 2004 yılında Türkiye'de ve Dünya'da örneği olmayan, örme kumaşa tüp halinde indigo boyama yapabilen bir makine yaptık.

Böylece Dünyada, bir ilke imza atarak örme kumaş indigo boyamacılığını başlattık.2009 yılında tüp örme kumaş indigo boyama makinesini geliştirdik.Elde ettiğimiz indigo boyalı örme kumaş örneklerini ve sonuçlarını,İstanbul başta olmak üzere ülkemizdeki tekstil sektörünün öncü firmaları ile paylaştık.

Tekstil sektörünün örme kumaş halinde ilk kez gördüğü indigonun ne olduğunu, farklı yıkama işlemlerinin sınırsız açılımlarıyla, yıkama efektlerinin nasıl alınabildiğini gosterdik.

Bu kumaşlarla tasarlanacak ürünlerin,yeni pazar ve müşteri fırsatı oluşturmasının yolunu açtık.Onlara yeni bir ufuk, yeni bir yön verdik.

Tanıtımlarımız sonucu uluslararası tanınmış tekstil markaları indigo boyamasını bizim yaptığımız örme kumaşlardan oluşan ürünleri koleksiyonlarına dahil ettiler.

Bütün Dünyada, İndigo boyalı örme kumaşlardan elde edilen örme konfeksiyon satışlarına bu yıllarda başlandı.

Sürekli gelişim ve sürekli yenilik anlayışımızla desteklediğimiz Ar-ge çalışmalarımız sonucu örme kumaşları açık en olarak indigo boyama yapan yeni bir makine yaparak daha az fire ile daha kaliteli ürün elde etmeyi başardık.

Bunun sonucu olarak müşterilerimizin karlılığını ve gelirlerini artırdık.

Müşterilerimize sunduğumuz yeniliklerle Dünya tekstil pazarındaki yerlerini güçlendirdik. İtibarlarını artırdık.

Müşterilerimiz bizim indigo boyamasını yaptığımız kumaşlarla:

  • H&M
  • Zara
  • Jack & Jones
  • Top Shop
  • Kappahl
  • Mathalan

vb bir çok marka için üretimler yaptılar.

İndigo boyalı kumaş larımızdan elde edilen müşterilerimizin seçkin koleksiyonları, bu markalar üzerinden Dünyaya açılarak, mağazaların raflarında yeni ve sıradışı ürünler olarak yerlerini aldılar.

Ülkemizdeki örme kumaş ve konfeksiyon sektöründeki bir çok firmanın, İndigo boyamacılığındaki ar-ge çalışmalarımız ve ortak çabalarımızla, indigo ve indigonun sınırsız açılımlı ürünleri sayesinde Dünya tekstil pazarındaki yerlerini daha da güçlendirecekleri inancındayız.

Türkiyemizin ve şirketlerimizin Dünyaya açıldıkları bu yeni kapıda, son yaptığımız makinenin eksikliklerini ortadan kaldıran, daha geliştirilmiş, ürün kalitesi ve çeşitliliği artırılmış yeni bir makina yaptık.

Bu yeni makinamız ve yeni bir firma ile indigo boyamacılığında her zaman sizlere hizmete hazırız, sizinleyiz.Amacımız sizi güçlendirerek büyümek.